close× Call Us +1 (777) 123 45 67

Sveicam olimpiāžu uzvarētājus!

Starpnovadu sākumskolas olimpiāde latviešu valodā

  • Anete Freiberga, 1.klase- Atzinība, sk.D.Brunava
  • Elza Joja, 2.klase- 1.vieta, sk.L.Salmiņa
  • Emīlija Didze, 3.klase- 2.vieta, sk.I.Salnāja
  • Jūlija Bahareva, 3.klase- Atzinība, sk.I.Salnāja
  • Betija Rorbaha, 4.klase- 2.vieta, sk.R.Marcinkēviča
  • Starpnovadu ekonomikas olimpiāde 10.-12.klasei

  • Dāvis Knopkens, 12.klase- 1.vieta, sk.I.Naumanis
  • Uldis Upenieks, 12.klase- 2.vieta, sk.I.Naumanis
  • Starpnovadu matemātikas olimpiāde 9.-12.klasei

  • Nikita Čerņišovs, 9.klase- 3.vieta, sk.E.Ozola
  • Gunta Joja, 12.klase- 1.vieta, izvirzīta uz Valsts olimpiādi, sk.M.Grīntāle
  • Anete Ansberga, 12.klase- 2.vieta, sk.M.Grīntāle
  • Uldis Upenieks, 12.klase- Atzinība, sk.M.Grīntāle
  • Ilze Barisa, 2016-02-11 14:01:29 | olimpiades

    Skolēnu skatuves runas un mazo forumu uzvedumu konkurss " Zvirbulis atgriezies"

    Skolā notika skatuves runas konkurss mazo klašu grupā un lielo klašu grupā, pēc kura tika atlasīti dalībnieki Saldus novada skatuves runas konkursam " Zvirbulis atgriežas" . dalībnieki ieguva:
  • Alise Hūne, 2.klase- 1.pakāpe;
  • Eduards Lazarevs, 3.klase- 2.pakāpe;
  • Eduards Mikāls, 8.klase- augstākā pakāpe, izvirzīts uz Kurzemes reģ.konkursu
  • Didzis Dreimanis, 9.klase- 1.pakāpe
  • Alta Ābola, 9.klase- 1.pakāpe
  • Amanda Punkstiņa, 9.klase-2.pakāpe
  • Dina Hildebrante, 12.klase- 1.pakāpe
  • Ilze Barisa, 2016-02-11 13:45:38 | pasakumi

    Valentīndienas gaidās!

    Hei, Saldus 2.vidusskolas skolēn! Skolas prezidents ar skolēnu padomi aicina uz Valentīna dienas aktivitātēm piektdien, 12.02! Īpaši skolēni tiek aicināti uz Valentīna dienas foto stūrīti, lai iemūžinātu šīs dienas notikumus! Piektdien noteikts arī dreskods - sarkans + melns!
    Ilze Barisa, 2016-02-11 06:49:22 | pasakumi

    Sveicam olimpiāžu uzvarētājus!

    Starpnovadu krievu valodas olimpiāde

  • Tīna Rumjanceva- Atzinība, sk. L.Sumļaņinova
  • Starpnovadu vēstures olimpiāde 12.klasei

  • Madara Kulvele - 2.vieta, sk.A.Tasone
  • Valters Dakša - 3.vieta, sk.A.Tasone
  • Līva leja- Atzinība, sk.A.Tasone
  • Starpnovadu fizikas olimpiāde 9.-12.klasei

  • Aivis Jakovļevs, 12.klase- 1.vieta, sk.L.Kokina
  • Anete Ansberga, 12.klase - 2.vieta, sk.L.Kokina
  • Niks Miks Zvirbulis, 9.klase - 3.vieta, sk.L.Kokina
  • Uldis Upenieks, 12.klase- Atzinība, sk.L.Kokina
  • Starpnovadu latviešu valodas olimpiāde 9.klasei

  • Elīna Štencele- 3.vieta, sk.Dž.Butāne
  • Ilze Barisa, 2016-02-10 11:28:14 | olimpiades

    Sveču diena!

    2. februāris Sveču diena!
    Ilze Barisa, 2016-02-02 10:15:00 | pasakumi